2011. gads :: Seminārs ģimenēm 2011. – “Vai tu zini, ar ko spēlējas tavs bērns? Internets, videospēles un televīzija bērnu audzināšanā”

27.02.2015. 09:00

Kultūras un Izglītības biedrība (KIB) vienmēr līdzdarbojas ar sabiedrību, lai ģimene tiktu atzīta kā sabiedrības pamats. Šogad KIB piedalās solidāras ģimenes un demogrāfiskajiem jautājumiem veltītās konferencēs EUROPE, FAMILY FIRST!, ko organizē ELFAC daudzbērnu ģimeņu konfederācija un Latvijas daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienība. KIB vēlas, kopā ar visu Latviju un Eiropu, no Lisabonas līdz Budapeštai, uzsvērt ģimenes lomu kā pirmo, svarīgāko Berna audzināšanā.

Sestdien, 26.03.11., no 17.00 līdz 19.00

Mūsu seminārā tiks analizēta pašreizējā situācija un tendences attiecībā uz televīziju, internetu un videospēlēm un to, kā tās ietekmē bērnus un pusaudžus. Tajā pašā laikā vecākiem tiks parādītas praktiskas idejas par jauno tehnoloģiju izmantošanu.

Programma:

17.00 Kultūras un izglītības biedrības (KIB) prezentācija – Mērķi un projekti.
17.15 1. sesija: „Kas būtu jāzina vecākiem par bērnu drošību internetā?” – vada Agnese Kriķe, Net-Safe Latvia Drošāka interneta centra koordinatore.
18.00 2. sesija: „Videospēles, televīzija un bērni. Kā izglītot par jauno tehnoloģiju izmantošanu?” – vada Laura Emilia Gonzalez de Garcia, Ģimenes konsultante
un Parent-Teacher Organization (PTO) prezidente, ISL School of Latvia.
18.45 Diskusijas un semināra noslēgums. 

«« Atgriezties