2015. gads :: Kādai jābūt dāmai?

18.08.2015. 13:54

Projekts sastāv no divām daļām: 1. Seminārs Rīgā - Katra meitene ir dāma 2. Nometne Kazdangā – Esmu īsta Dāma… nenoliedzami!

1. Seminārs Rīgā - Katra meitene ir dāma

  • Dāvanu etiķete, 14.maijā plkst.18.00
  • Uzvedības manieres, 28.maijā plkst. 18.00

Semināra vadītāja: Liliana Garkalne – Latvijas Universitātes studente, Miss Latvija 2012. Pateicoties dalībai dažādos konkursos ieguva plašu pieredzi par stilu, etiķeti un uzvedības manierēm. Liliana labprāt dalīsies ar projekta dalībniecēm par praktiskām, no skaistumkonkursu iegūtām zināšanām un unikālām iemaņām!

 

2. Nometne Kazdangā – Esmu īsta Dāma… nenoliedzami!

No 8. jūnija līdz 12.jūnijam

Prakstiskajās nodarbībās notiks dažāda veida aktivitātes.Meitenēm tiks piedāvāta iespēja radoši izpausties šaļļu un lakatu siešanas mākslas nodarbībā, kurā tiks sniegti vairāki padomi par visu laiku populārāko aksesuāru – lakatu!

Sejas ādas un matu kopšanas nodarbības mērķis ir iedrošināt meitenes pareizi un atbildīgi rūpēties par savu ādu un matiem, kā arī pārleicināt, ka skaistu matu frizūru var izveidot arī mājas apstākļos ar minimālām izmaksām.

Teorētiskas nodarbības – Kļut par līderiem.

Dāmu ekskursijas – Tematiskais tūrisma vakars.

Dāmas palīdz… netikai doma par sevi, bet arī par citiem – Brīvprātīgais darbs ar senioriem. Saruna par brīvprātīgo darbu ārzemēs.

Paredzēts meitenēm 15 – 22 vecumā

Nometnes cena: 40 Eiro

Informācija un pieteikšānās – kac.latvija@inbox.lv Tālr. 28209936

«« Atgriezties