2018. gads :: Angļu valodas un līderības nometne

04.09.2018. 13:29

Katru gadu vasarā tiek organizēta nometne lauku mājā, kurā notiek valodu, deju, rokdarbu,sporta u.c. aktivitātes. Šogad notiks no 15. līdz 22. jūlijam Lietuvā, meitenēm vecumā no 9 līdz 17 gadiem.

No 15. līdz 22. jūlijam lauku mājā “ Pusyno Sovykla ” (www.pusynostovykla.lt) notiks angļu valodas un līderības nometne meitenēm vecumā no 9 līdz 17 gadiem. Meitenes būs sadalītas divās grupās: no 9 līdz 13 gadiem un no 14 līdz 17 gadiem.

Visām būs iespēja attīstīt savas angļu valodas un līderības prasmes. Kā arī piedalīties teātra, rokdarbu, dejas,dziedāšanas un sporta nodarbībās,kā arī vakara programmās.

Nometnes mērķi:
1) Pavadīt vasaras brīvlaiku drošā un draudzīgā kompānijā.
2) Uzlabot svešvalodas zināšanas un atklāt talantus dažādās nodarbībās.
3) Stiprināt meiteņu raksturu un solidaritāti ar citiem. Nodot tādas vērtības kā ticību sev, palīdzību citiem un optimismu.

Garīgas nodarbības gan par rakstura attīstību, gan par tikumiem no katoļu ticības skatu punkta organizēs Opus Dei - Katoļu Baznīcas Prelatūra (www.opusdei.lv).

Nometnes dalības maksa: EUR 200 (170 meiteņu kluba meitenēm) + ceļa izdevumi

*Dalības maksa daudzbērnu ģimenēm: EUR 170 - 1. meita; EUR 140 - 2.,3. meita

Pieteikšanās līdz 5. jūlijam. Piesakoties jāiemaksā pirmā iemaksa - 30 EUR. Informācijas diena vecākiem 21. jūnijā plkst. 18:30.

Adrese: Vīlandes 7-5, kods 3578.

Kontakti: riva@riva.lv
tālr. 26831090 (Himena)


Atsauksme no Jāņa Bidzāna par viņa meitas dalību iepriekšējā nometnē:

Mana meita Marta kultūras centra “Rīva” organizētajā nometnē pagājušajā vasarā bija pirmo reizi. Par šo iespēju uzzinājām no informācijas internetā.
No Rīgas uz Kauņu meitenes devās ar autobusu, no kurienes viņas ar mikroautobusu aizveda uz nometnes vietu - lauku māju. Tur Marta dzīvoja istabiņā ar 3 meitenēm no Latvijas.
Ļoti labi, ka šajā nometnē meitenēm ir iespēja izvēlēties to, kas visvairāk interesē. Mana meita bija izvēlējusies spāņu valodas pamatu apguvi un dejošanu. Nodarbības notika nelielās grupās, tāpēc varēja just individuālu pieeju. Dejošanas nodarbībās piedalījās nometnes dalībnieces no Latvijas un Lietuvas, tāpēc mācības bija organizētas angļu valodā. Atzinīgi ir jāvērtē arī tas, ka bija ierobežota iespēja lietot mobilos tālruņus, tāpēc tādā veidā tika likts akcents uz kopības sajūtu. Katru dienu notika sporta aktivitātes, kurās meitenes iesaistījās lielākās grupās.
Uz nometni var braukt, gan lai padziļinātu savu ticību Dievam, gan arī lai rastu ceļu uz to. Pagājušā gadā nometnes dalībnieces regulāri gāja uz kapelu, kur bija dievkalpojumi lietuviešu valodā.
Meitai vislielākā sajūsma bija ciemiņiem no tālās Meksikas. Parastā ikdienā tādas satikšanās iespējas daudziem bērniem nav.
Tā kā nometnes organizācija un salīdzinoši demokrātiskas izmaksas mūs apmierināja, Marta plāno braukt uz nometni arī šogad.

«« Atgriezties