Pasākumi :: Mācību metodes

02.10.2015. 09:09

Kultūras centrs “Rīva” aicina topošās skolnieces un studentes iesaistīties apmācību programmā “Mācību metodes.” Piedāvatajās lekcijās iepazīsi savu studiju personības tipu, uzzināsi, kuras metodes būs visefektīvākās tev un pats labākais - lekcijās iemācito pielietosi ikdienas dzīvē.

Kalendāra mēnesis Augusts ne vien vēsta par vasaras tuvojošo beigu sākumu, bet arī par jaunā mācibu gada sezonas atklāšanu. Nereti šī apjausma rada prieku par draugu un skolotāju atkālredzēšanos un iespējams tajā pašā laikā arī satraukumu vai pat šaubas, kas virknējas prātā nebeidzamos jautājumos - kas mani šogad sagaida? Vai jaunie mācību priekšmeti man padosies? Ko es darīšu, ja man nepaveiksies kontroldarbos? Uztraukumam nav pamata - paļāvība uz pozitīvu iznākumu un praktiskas iemaņas ir viss, kas Tev nepieciešams.

Bet kur gūt zināšanas par to, kā pareizi mācities? Ja tagad lasi rakstu ar šo pašu jautājumu, tad uzskati, ka atbilde slēpjas jau tuvākajos teikumos. Kultūras centrs “Rīva” aicina topošās skolnieces un studentes iesaistīties apmācību programmā “Mācību metodes.” Piedāvatajās lekcijās iepazīsi savu studiju personības tipu, uzzināsi, kuras metodes būs visefektīvākās tev un pats labākais - lekcijās iemācito pielietosi ikdienas dzīvē. Programma sastāv no trīs satikšanās reizēm, kuru laikā pasniedzēja sekos līdzi katras skolnieces individuālajai izaugsmei. Apmācības pieejamas trīs valodās: latviešu, angļu un spāņu. Lekciju cena: 10 eiro/programma vai 4 eiro/lekcija. Gaidām tavu pieteikumu un tiekamies jau septembrī!

Programma aizsākusies jau pagājušajā gadā, tāpēc pilnīgākam ieskatam piedāvājam izlasīt Santas liecību: „Apmācību cikls man palīdzēja ne vien sakārtot izpratni par sev atbilstošāko mācību tehniku, bet arī sniedza noderīgus padomus personīgā laika plānošanā. Agrāk biju no tiem skolēniem, kas mājas darbus un sagatavošanos kontroldarbiem atstāja uz beidzamo mirkli. Lai arī visbiežāk tas noslēdzās ar pozitīvu gala rezultātu, jutos vienmēr ļoti pārgurusi un nevajadzīgi satraukta. Tas bija viens no iemesliem, kāpēc jauno studiju gadu iesāku ar apņēmību šos ieradumus mainīt.

Esmu ļoti pateicīga tam, ka biju viena no apmācību “Mācību metodes” dalībniecēm, jo tas veicināja manu uzstādīto studijas mērķu izpildi un līdz ar to arī gūto rezultātu veiksmi. Uzskatu, ka ikvienai skolniecei vai studentei vajadzētu apmeklēt lekciju ciklu, jo tā ir patiesi noderīga un poitīvu izmaiņu veicinoša programma!

 

Vairāk informācijas: Laila Māra Pesoa, tālrunis 2899 2896

«« Atgriezties